All-in-one DT Research DT594s I5-6200U, 8Gb Ddr4, Ssd 128Gb, 24" Full HD
| Informatii | |
| Datasheet | 📄 Descarca specificatii producator |
| Descriere | Terminalul medical de tip All-in-One DT Research DT594 este un computer specializat, proiectat pentru a satisface cerintele riguroase ale mediilor spitalicesti si clinice. Dispozitivul dispune de un ecran generos de 24 inch cu protectie antimicrobiana, fiind certificat pentru siguranta medicala conform standardelor internationale. Un aspect definitoriu al acestui model este prezenta sloturilor pentru baterii hot-swappable, ceea ce permite functionarea continua a sistemului fara a fi necesara conectarea permanenta la o sursa de curent, fiind ideal pentru montarea pe carucioare mobile. Echipat cu procesoare Intel Core din generatii performante, DT594 asigura rularea fluida a aplicatiilor de imagistica si gestionare a datelor pacientilor. Constructia sa robusta, fara ventilatoare in anumite configuratii, reduce riscul de circulatie a bacteriilor si faciliteaza dezinfectarea suprafetelor. Conectivitatea este variata, incluzand optiuni Wi-Fi si Bluetooth, transformand acest terminal intr-un instrument esential pentru personalul medical care are nevoie de acces rapid si securizat la informatii chiar langa patul pacientului. |
| Procesor | |
| Producator CPU | INTEL |
| Tip CPU | CORE i5 |
| Model CPU | 6200U |
| Frecventa CPU | 2.30 GHz |
| Frecventa Maxima (turbo) CPU | 2.80 GHz |
| Numar CORE-uri (nuclee) | 2 (4 threads) |
| Cache CPU | 3 MB |
| Socket CPU | FCBGA1356 |
| Tehnologie CPU | 14 nm |
| Arhitectura | 64-bit |
| FSB (Bus Speed) | 4 GT/s |
| Memorie | |
| Capacitate Memorie RAM | 8 GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Capacitate Memorie Maxim Suportata | 16 GB |
| Frecventa Memorie RAM | 2133 MHz |
| HDD | |
| Interfata HDD | M.2 SATA |
| SSD | |
| Capacitate SSD | 128 GB |
| Sursa | |
| Dimensiuni Sursa | alimentator extern 150w / fara baterii |
| Placa Video | |
| Model Placa Video | integrata |
| Memorie Video | shared |
| Display | |
| Diagonala Display | 24” |
| Tip Display | LED |
| Rezolutie | Full HD - 1920 x 1080 |
| Porturi / Conexiuni | |
| RS-232 (serial) | 4 |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.0 | 4 |
| Retea (RJ45) | 1 |
| Audio Port | 1 |
| HDMI | 2 |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 361 x 582 x 57 mm |
| Greutate | 7kg |
| Tip Carcasa | All-In-One |
| Stare Produs | refurbished - mici urme uzura |
Acest produs beneficiaza de livrare gratuita oriunde in Romania. Termenul de livrare este de 24-48 ore pentru localitatile cu puncte de livrare Cargus si 48-96 ore pentru celelalte localitati.

















